O nas

Alki Creative Studio to zespół młodych, ale już doświadczonych ludzi, którzy z pasją realizują się na rynku usług i technologii internetowych.

Co nas wyróżnia? Co decyduje, że wiele także dużych firm decyduje się na współpracę z nami?

Otwartość na nowe trendy i technologie.

Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i na bieżąco śledzimy nowe rozwiązania. Dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych narzędzi realizowane przez nas projekty znacznie zyskują na jakości i innowacyjności. Są bardziej funkcjonalne, a przy tym tańsze.

Kreatywność w podejściu do realizowanych projektów.

Mamy mnóstwo oryginalnych pomysłów i potrafimy je wykorzystać. Cenimy sobie wyzwania i chętnie stawiamy im czoła. Duży potencjał twórczy oraz indywidualne podejście do każdego projektu sprawiają, że nasze prace zyskują niepowtarzalny charakter.

Doświadczenie wykorzystywane na każdym kroku.

Gruntowną wiedzę i szeroki wachlarz umiejętności zdobywaliśmy na studiach kierunkowych oraz przy realizacji projektów dla firm, w których przyszło nam pracować. Dlatego realizowane przez nas projekty wyróżniają się wysokim standardem wykonania.

Profesjonalizm w działaniu i podejściu do klienta.

Szczególnie zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego zawsze staramy się wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Dokładamy najwyższej staranności, aby nasze projekty spełniały stawiane przed nimi cele, były niezawodne i estetyczne.

Zapraszamy do kontaktu i dołączenia do szerokiego grona ludzi, którzy nam zaufali.

Stale współpracujemy z:

  • interactive.pl
  • Comarch
  • nazwa.pl
  • SoInteractive
  • La cocco
  • Stowarzyszenie aperto